قرار است فیلم پیش‌ درآمدی از سریال The Sopranos (سوپرانوز) با عنوان The Many Saints of Newark ساخته شود و حال اطلاعاتی جدید از این فیلم منتشر شده است.

  تقریباً شِش ماه پیش بود که در گزارشی از سایت دِدلاین اعلام شد دیوید چیس، سازنده سریال محبوب The Sopranos (سوپرانوز)، قصد دارد فیلمی پیش درآمد بر این مجموعهٔ محبوب و ماندگار بسازد. فیلم پیش‌ درآمد مجموعهٔ تلویزیونی The Sopranos با عنوان رسمی The Many Saints of Newark (آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک) روی پردهٔ سینما خواهد رفت و سه ماه پیش نیز اعلام شد آلن تیلور که برای فعالیت در پروژه تولید سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، سریال Lost (لاست)، فیلم Thor: The Dark World (ثور: دنیای تاریک) و همچنین فیلم Terminator Genisys (نابودگر: جنسیس) شناخته شده، قرار است کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد. فیلم پیش درآمد The Many Saints of Newark قرار است برخی حفره‌های داستانی مهم مجموعهٔ تلویزیونی The Sopranos را برای بینندگان این سریال روشن سازد و از همین رو سازندگان تصمیم گرفته‌اند برای انجام این امر، شخصیت‌های جدیدی را نیز به داستان کلی این مجموعه اضافه کنند.

   

   

  سریال سوپرانوز از سال ۱۹۹۹ تا سال ۲۰۰۷ روی آنتن شبکه HBO رفت و تقریباً ۱۱ سالی از پخش این سریال بی‌نظیر می‌گذرد. اولین قسمت The Sopranos در تاریخ ۱۰ ژانویه سال ۱۹۹۹ روی آنتن رفت و پس از ۸۶ قسمت، سرانجام با پخش قسمت Made in America، در ماه ژوئن سال ۲۰۰۷، به کار خود پایان داد. جیمز گاندولفینی فقید و دوست‌داشتنی نقش اصلی این سریال را بر عهده داشت و نقشی بی‌نظیر از خود در تاریخ آثار تلویزیونی بر جای گذاشت. در طول پخش شش فصل The Sopranos، شخصیت‌ها چنان باورپذیر شدند که بیننده خود را بخشی از داستان‌های این مجموعه می‌دانست. پخش آخرین قسمت این سریال سبب ایجاد سؤالات زیادی برای بینندگان در مورد سرنوشت خانوادهٔ اصلی داستان شد و از همان زمان حدس‌هایی زده شد که روزی فیلمی یا شاید فصلی جدید برای پاسخ به آن دسته سؤالات ساخته شود که سرانجام سازندگان تصمیم به ساخت فیلمی سینمایی گرفتند.

  Sopranos

  همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، دیوید چیس، سازندهٔ مجموعهٔ تلویزیونی The Sopranos، اولین شخصی بود که به‌صورت رسمی ساخت فیلم The Many Saints of Newark را تأیید و اعلام کرد و همان زمان گفت که در این فیلم تعدادی از شخصیت‌های محبوب مجموعهٔ تلویزیونی The Sopranos نیز حضور خواهند داشت.

  شخصیت «یانگ تونی»، بخشی از خط سیر داستانی فیلم خواهد بود که داستان آن در دوره شورش‌های نیوآرک در دههٔ ۶۰ میلادی جریان دارد و داستان رقابت‌های بین گروه‌های مافیایی ایتالیایی و آفریقایی-آمریکایی را روایت می‌کند

  سایت That Hashtag Show دیروز در گزارشی، جزئیاتی جدید از فیلم پیش درآمد The Many Saints of Newark منتشر کرد که یکی از مهم‌ترین موضوعات این بود که داستان کلی این فیلم حول محور پنج شخصیت اصلی می‌چرخد. طبق این گزارش، شخصیتی با عنوان «تونی جوان»، بخشی از خط سیر داستانی فیلم خواهد بود که داستان آن در دوره شورش‌های نیوآرک در دههٔ ۶۰ میلادی جریان دارد و داستان رقابت‌های بین گروه‌های مافیایی ایتالیایی و آفریقایی-آمریکایی را روایت می‌کند. علاوه بر شخصیت «تونی جوان»، شخصیت کریستوفر مولتیسانتی نیز به احتمال فراوان در این فیلم حضور خواهد داشت که در سریال نقش این شخصیت مهم را مایکل امپریولی ایفا کرد. سایت That Hashtag Show همچنین جزئیاتی دیگر را فاش کرد که یکی از آن‌ها احتمال حضور شخصیتی جدید با نام آلدو مولتیسانتی است که احتمالاً نقش شخصیت پدربزرگ تونی سوپرانوی بزرگ را ایفا خواهد کرد و وی شخصیتی باهوش و جذاب توصیف شده است.

  آلن تیلور که کارگردانی فیلم The Many Saints of Newark را بر عهده خواهد داشت، سابقهٔ کارگردانی شش قسمت از فصل آخر سریال The Sopranos را در کارنامه دارد و به‌خوبی با این مجموعه آشنا است و با توجه به کارنامهٔ کلی کاری وی، انتظار می‌رود فیلمی خوب و امیدوارانه و خوشبینانه در حد و اندازه‌های سریال را شاهد باشیم.

  لازم به ذکر است که لارنس کانر، یکی دیگر از افرادی که در پروژه تولید سریال The Sopranos همکاری داشته، قرار است به عنوان یکی از نویسندگان در این پروژه حضور داشته باشد. نویسندگی فیلمنامه‌ٔ این اثر پیش درآمد بر عهده‌ٔ دیوید چیس، خالق سریال The Sopranos است. همچنین دیوید چیس، تهیه‌کنندگی این اثر را هم بر عهده دارد و نیکول لمبرت کار تهیه‌کنندگی اجرایی را انجام خواهد داد. کمپانی نیولاین سینما(New Line Cinema) این فیلم را خواهد ساخت.

  هنوز تاریخ اکران فیلم پیش‌ درآمد The Many Saints of Newark اعلام نشده است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نما دی ال محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر